Balmain BPS-108B-58/PLD-GRY/CAT3 OFFICIER 801
This pair of Balmain sunglasses comes in a grey/silverframe with grey gradient lenses.
Material: Metal
Frame Colour: Grey/Silver
Lens Colour: Grey
Size: 58mm / 18mm / 140mm
Style ID: BPS-108B-58/PLD-GRY/CAT3 OFFICIER 801 Categories , , , , , , , , , , , , , Tags , , ,
In stock
0.00
    • Total: 0.00
    All glasses sizes are displayed in the format:
    (Lens Width / Bridge Width / Temple Length)
    Corresponding to the picture above.
    Occhio offers free international shipping via UPS for sunglasses and optical frames.
    Details on actual shipping times are displayed during checkout.
    You can return any item from occhiohouse.com within 7 days of delivery.
    Click here to find out our return policy
    Unlock 10% off your first order
    Sign up for your first 10% off, exclusive offers and fashion updates